اخبار صنعت

مسعود سلطانی فر: موافق واگذاری استقلال و پرسپولیس هستیم، درخواست میزبانی جام ملت های آسیا 2023 را داده ایم

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان گفت: درخواست میزبانی رقابت های فوتبال جام ملت های 2023 را ارائه نموده ایم و امیدوارم با ورزشگاه هایی که داریم، مجوز میزبانی مسابقات بزرگ را دریافت کنیم.

13 فروردین 1398

تورم تولیدکنندگان محصولات گاوداری های صنعتی 40 درصد افزایش یافت

به گزارش خبرنگاران، بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، شاخص قیمت تولیدکننده محصولات گاوداری های صنعتی کشور در تابستان 1397 به عدد 332.99 رسید که 26.10 درصد نسبت به فصل قبل (تورم فصلی) و 40.31 درصد نسبت به فصل مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه)، افزایش داشته است.

27 اسفند 1397

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر ایران شروع می گردد

به گزارش خبرنگاران، در این دوره از رقابت ها 13 تیم پیکان، کاله مازندران، سایپا تهران، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، خاتم اردکان، شهرداری گنبد، شهرداری ورامین، فولاد سیرجان ایرانیان، درنای ارومیه، شهر آرا مشهد، عقاب نهاجا و شهروند اراک حضور دارند.

3 اسفند 1397

اولَسبِلَنگاه؛ نگین ییلاقات ماسال

اولسبلنگاه (اولسبلانگاه) روستایی ییلاقی از توابع ماسال درغرب گیلان است. این روستا از ییلاقات میان کوهیست. بیشتر ساکنین این ییلاق از اهالی ماسال اند که برای گذراندن فصل گرما به آنجا نقل مکان می نمایند.

21 بهمن 1397

قیمت سهام بانکی ها رشد و خودرویی ها افت کرد

معامله گران بورس تهران امروز شاهد رشد قیمت سهم ها در گروه بانک ها و موسسات اعتباری و افت قیمت در گروه فلزات اساسی و خودرو بودند.

20 بهمن 1397

حسن زاده: اینکه یک داور به جرم انجام وظیفه مضروب گردد قابل قبول نیست، کم کم باید سراغ بخش های سنگین تنبیهات آیین نامه برویم

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با اشاره اتفاقات دیدار صنعت نفت آبادان و پیکان گفت: با دقت گزارش ها را می بینیم و تصمیم گیری خواهیم کرد و باید کم کم به سراغ بخش های سنگین تنبیهات آیین نامه برویم.

24 دی 1397

سرعت ترخیص کالا از گمرکات افزایش یافت، ترخیص روزانه 5 هزار کانتینر

به گزارش خبرنگاران، مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی با اشاره به آمار گمرکی در صفحه اینستاگرامش نوشت: خوشبختانه اصلاح یکسری از بخشنامه ها موجب گردیده تا فرآیندهای گمرکی تسهیل گردد. در نتیجه جدیدترین آمارها نشان می دهد سرعت ترخیص کالا از روزانه 3500...

9 دی 1397

حضور 5 بازی ایرانی در جشنواره ملی بازی های رایانه ای خلیج فارس

به گزارش خبرنگاران، سید مرتضی موسویان ظهر شنبه در نشست خبری به مناسبت برگزاری پنجمین جشنواره ملی بازی های رایانه ای خلیج فارس در کرمان گفت: چهار دوره قبل جشنواره ملی بازی های رایانه ای خلیج فارس در تهران برگزار گردیده است و در امسال پنجمین دوره آن در...

18 آذر 1397

حضور بخش خصوصی در طرح دوچرخه اشتراکی را اقدام خوبی می دانیم

شهردار تهران عنوان نمود که حضور بخش خصوصی در اجرای طرح دوچرخه های اشتراکی اقدام با ارزشی است.

5 آبان 1397

ترکیب استقلال مقابل فولاد ، تغییرات شفر

وینفرد شفر برای بازی با فولاد خوزستان تصمیمات تازه ای برای چینش بازیکنان در نظر گرفته است.

21 مهر 1397

هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال، لیگ عجایب!

هفته دوم لیگ دسته یک فوتبال پس از اتفاقات عجیب هفته اول از شنبه شروع می گردد.

14 شهریور 1397

باشگاه بودجه بدهد حمله می کنیم

به گزارش خبرنگاران مجید جلالی شامگاه جمعه پس از تساوی تیمش در برابر تیم فولاد مبارکه سپاهان در ورزشگاه نقش جهان در نشست خبری ضمن تبریک روز خبرنگار پیرامون این دیدار گفت: ما هر بار که در برابر سپاهان بازی داریم باید روی این تیم حساب کنیم به ویژه اگر سپاهان...

4 شهریور 1397