وراتی با پاری سن ژرمن تمدید می کند

به گزارش وبلاگ شخصی مهدی، هافبک ایتالیایی تیم فوتبال پاری سن ژرمن قراردادش با قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه را تمدید خواهد کرد.

وراتی با پاری سن ژرمن تمدید می کند

به گزارش وبلاگ شخصی مهدی و به نقل از سایت کالچو مرکاتو، دوران حضور مارکو وراتی در پاری سن ژرمن ادامه پیدا خواهد کرد، چرا که این بازیکن ایتالیایی به زودی قراردادش را با این تیم فرانسوی تمدید می کند.

طبق اعلام کالچومرکاتو روند مذاکرات طرفین به مراحل پایانی خود رسیده است و او به زودی قراردادش را تا سال 2024 تمدید می کرد و درآمد به نزدیک دو برابر رقم فعلی که سالانه 7 میلیون یورو حقوق می گیرد، افزایش پیدا می کند.

گویا در بخشی دیگر مذاکرات طرفین، باشگاه PSG به وراتی وعده بازوبند کاپیتانی تیم را داده است، چیزی که در حال حاضر در اختیار تیاگو سیلوا، مدافع میانی برزیلی 35 ساله تیم قرار گرفته است. سیلوا تا تابستان سال آینده با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و امکان دارد که قراردادش دیگر تمدید نشود.

وراتی 26 ساله تابستان سال 2012 از تیم پسکارای ایتالیا به پاری سن ژرمن پیوست و تا کنون نزدیک به 300 بازی برای قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه انجام داده و 6 بار با این تیم قهرمان فرانسه شده است.

او که 34 بازی ملی هم برای ایتالیا انجام داده و سه گل ملی هم دارد، هرگز در سری A بازی نکرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "وراتی با پاری سن ژرمن تمدید می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وراتی با پاری سن ژرمن تمدید می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید