فوتبال دنیا، اظهار نظر جالب ژوزه مورینیو درباره موهای کریس اسمالینگ

فوتبال دنیا - ژوزه مورینیو، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد پس از پیروزی تیمش مقابل واتفورد درباره زننده گل برتری شیاطین سرخ در این بازی اظهار نظر جالبی کرد.

فوتبال دنیا، اظهار نظر جالب ژوزه مورینیو درباره موهای کریس اسمالینگ

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال منچستریونایتد با کسب پیروزی 2 بر یک در خانه واتفوردی که فصل را با 4 برد متوالی شروع نموده بود، هوادارانش را به بازگشت به کورس قهرمانی لیگ برتر انگلیس امیدوار کرد. در این بازی کریس اسمالینگ که با مدل مویی جدید به میدان رفته بود، گل دوم و برتری منچستریونایتد را به ثمر رساند. این اولین گل او بود که در نیمه دوم به ثمر رسید.

ژوزه مورینیو پس از این بازی به شوخی گفت که با وجود گلزنی اسمالینگ کاملاً از او راضی نیست. او گفت: تنها چیزی که من درباره اسمالینگ دوست ندارم، مدل موهای اوست اما من چه کسی هستم که بخواهم به او بگویم مدل موهایش خوب نیست. اسمالینگ دارد خیلی خوب بازی می نماید. ویکتور لیندلوف و مروان فلینی مهره های مهمی بودند. آنها در این بازی و بازی قبلی مقابل برنلی مقابل دو مهاجم روبه روی شان که دو بازیکن قدرتمند بودند خوب بازی کردند. آنها توپ را روی هوا نگه می داشتند، بازی فیزیکی داشتند، هوشمندانه بازی کردند و این بار هم یک بازی خوب دیگر انجام دادند.

در شبی که نمانیا ماتیچ، هافبک صرب منچستریونایتد اخراج شد و داوید دخه آ با یک واکنش فوق العاده در دقایق تلف گردیده شیاطین سرخ را پیروز بازی نگه داشت، روملو لوکاکو یکصد و پنجمین گلش را در لیگ برتر زد و از این حیث از دیدیه دروگبا، مهاجم سابق چلسی سبقت گرفت. با این حال دوندگی و کوشش این مهاجم بلژیکی بود که بیشتر مورد توجه و تحسین مورینیو نهاده شد.

آقای خاص ادامه داد: من از امتیازاتی که گرفتیم بسیار راضی هستم. من از روحیه او و شیوه بازی اش که برای من نمایانگر روحیه تیم بود مثل موقعی که بعد از 50 متر دوندگی به سمت دروازه خودمان برای یاری به تیم در دفاع یک تکل از بغل زد، واقعاً راضی ام. با این حالی کمی ناراحتم چون در نیمه اول همه شرایط برای یکسره کردن کار حریف مهیا بود. اگر در نیمه دوم هم همانطور که در بخش آخر نیمه اول نشان دادیم، بازی می کردیم، الان داشتیم درباره یک نتیجه کاملاً متفاوت صحبت می کردیم.

من یونایتد با این برد برای اولین بار در این فصل دو بازی پشت سر هم را برد اما این اتفاق با مهار لحظه آخری دخه آ محقق نمی شد. مورینیو در این باره هم تأکید کرد: او تنها یک واکنش داشت اما همان یکی عالی بود. می دانم دروازه بان یک تیم بزرگ چگونه است و در برخی بازی های آنها حتی توپ را لمس نمی نمایند و در برخی بازی ها فقط تماشا نماینده بازی هستند اما مهم این است که در لحظه مناسب آماده باشید و در این بازی آن لحظه در دقیقه آخر بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، اظهار نظر جالب ژوزه مورینیو درباره موهای کریس اسمالینگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، اظهار نظر جالب ژوزه مورینیو درباره موهای کریس اسمالینگ"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید