سفیر ایران در پاکستان: به صورت 24ساعته برای زوار ویزا صادر خواهیم کرد

به گزارش وبلاگ شخصی مهدی، سفیر ایران در اسلام آباد از صدور ویزای الکترونیک به صورت 24ساعته برای زائرین پاکستانی اطلاع داد.

سفیر ایران در پاکستان: به صورت 24ساعته برای زوار ویزا صادر خواهیم کرد

به گزارش دفتر منطقه ای وبلاگ شخصی مهدی، مهدی هنردوست سفیر ایران در پاکستان از صدور ویزای الکترونیک به صورت 24ساعته برای زائرین پاکستانی اطلاع داد.

سفیر ایران در اسلام آباد با تأکید بر نزدیک شدن به اربعین حسینی(ع) و فعالیت شبانه روزی پرسنل و بخش کنسولی سفارت ایران و نمایندگی های کشور در شهرهای پاکستان اضافه کرد: به صورت شبانه روزی اقدام به آنالیز درخواست های ویزا و صدور آن کردیم و به زودی بخش ویزای الکترونیکی ایران 24ساعته خدمات رسانی به شهروندان پاکستانی را نیز شروع می کنیم.

این نشست با حضور مهدی هنردوست سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان، کاردار و مسئولان امور کنسولی و همچنین جمعی از وبلاگ شخصی مهدی و روزنامه نگاران برجسته پاکستانی به منظور رفاه حال زائرین پاکستانی در ایام اربعین در محل سفارتخانه ایران در اسلام آباد برگزار گردید.

لازم به ذکر است دولت پاکستان نیز در مقابل با اتخاذ بعضی تدابیر ویژه امنیتی به منظور تسهیل امور زائرین و حفاظت از کاروان های زیارتی کوشش دارد تا به خوبی تأمین امنیت عزاداران حسینی کشورش را در موسم اربعین به انجام رساند.

.+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سفیر ایران در پاکستان: به صورت 24ساعته برای زوار ویزا صادر خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفیر ایران در پاکستان: به صورت 24ساعته برای زوار ویزا صادر خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید