ستایش گتوزو از ایگواین

سرمربی میلان بعد از پیروزی برابر رم به ستایش از عملکرد ایگواین پرداخت اما از خط دفاعی تیمش انتقاد کرد.

ستایش گتوزو از ایگواین

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اسکای اسپورت، میلان در هفته سوم رقابت های سری A به مصاف رم رفت و توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد. این دیدار تا آخرین دقایق با تساوی یک بر یک دنبال می شد تا این که میلان توانست گل پیروزی را در دقیقه 95 به ثمر برساند و نخستین پیروزی خود را در فصل جاری به دست آورد.

گتوزو، سرمربی میلان در نشست خبری بعد از بازی، گفت : هواداران همواره از من می پرسند که تیم نسبت به فصل قبل چه تغییری نموده است. در دیدار قبلی عملکرد خوبی از خود نشان دادیم و با دو گل از ناپولی پیش بودیم اما در نهایت با نتیجه سه بر دو تن به شکست دادیم و هنوز هم از آن شکست ناراحت هستم. در دیدار امشب عملکرد بهتری از خود به ویژه در نیمه نخست نشان دادیم. در فصل جاری چهار، پنج تیم قوی وجود دارند که ما هم یکی از آنها هستیم.

او در ادامه اظهار کرد: نمی توانم تنها بعد از دو بازی از پیشرفت تیم سخن بگویم. برای این که بهتر شویم به زمان احتیاج داریم. ما نمی توانیم در هر دیداری و برابر هر تیمی کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیه باشیم. باید به فوتبال خود ادامه بدهیم و از آن لذت ببریم. چهار، پنج موقعیت خوب گلزنی در نیمه دوم داشتیم اما از آنها به خوبی استفاده نکردیم تا این که خوشبختانه گل پیروزی را به ثمر رساندیم.

سرمربی میلان ادامه داد: رم تیم بسیار با کیفیتی است. بعضی از بازیکنان ما نیز در بازی امشب از نظر بدنی در وضعیت خوبی قرار نداشتند اما رفته رفته بهتر خواهند شد. از عملکرد تیم در کارهای دفاعی راضی نیستم و باید بهتر از این ظاهر شویم.

گتوزو در ادامه این نشست به ستایش از ایگواین پرداخت و اضافه نمود: ایگواین یکی از کلیدهای بازی ما است. او تحرک زیادی در میدان دارد و نقش خود را به خوبی انجام می دهد. او هم در حمله و هم در کارهای دفاعی خوب ظاهر می گردد . میلان به این بازیکن احتیاج دارد.

ایگواین در دو دیداری که در فصل جاری برای میلان به میدان رفته هنوز گلزنی ننموده است. او البته در دیدار دیشب (جمعه) پاس گل به کوترونه داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ستایش گتوزو از ایگواین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستایش گتوزو از ایگواین"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید