جام والیبال کنفدراسیون آسیا، پیروزی بانوان ایران مقابل استرالیا برای دومین بار

تیم ملی والیبال بانوان ایران برای دومین بار مقابل استرالیا در جام کنفدراسیون آسیا پیروز شد.

جام والیبال کنفدراسیون آسیا، پیروزی بانوان ایران مقابل استرالیا برای دومین بار

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال بانوان کشورمان امروز در مرحله پلی آف ششمین دوره جام کنفدراسیون آسیا برای دومین بار مقابل استرالیا نهاده شد. ملی پوشان کشورمان که در مرحله مقدماتی به پیروزی رسیده بودند امروز با نتیجه 3 بر یک دوباره استرالیا را شکست دادند.

بازی با ترکیب باقرپور، علیخانی، چملانیان، برهانی، درگذنی، آشفته و کیانی (لیبرو) آغاز شد. در ست اول با توجه به اینکه هر دو تیم شناخت خوبی از هم داشتند، بازی پایاپایی را به نمایش-گذاشتند. استرالیا این ست را با نتیجه 25 بر 22 به سود خود تمام کرد.

در ست دوم استرالیا بازی بهتری را به اجرا گذاشت اما در نهایت بانوان ایران به پیروزی رسیدند و با نتیجه 25 بر 23 بازی را به سود خود به انتها بردند. دو تیم با نتیجه برابر ست سوم را آغاز کردند.

در ست سوم در ابتدای بازی بانوان ایران بازی بهتری را به نمایش گذاشتند. در این ست بانوان والیبالیست کشورمان با ارائه یک بازی بهتر با نتیجه 25 بر 22 پیروز شدند. در ست چهارم بانوان کشورمان با ارائه یک بازی خوب موفق شدند با نتیجه 25 بر 20 پیروز میدان شدند.

تیم ملی کشورمان در ادامه فردا برای کسب عنوان پنجم تا هشتمی باید مقابل برنده فیلیپین و کره جنوبی به میدان برود.

در یکی از بازی های امروز ویتنام توانست مقابل قزاقستان به برتری برسد. قزاقستان برای کسب عنوان نهمی کوشش خواهد نمود. قضاوت این دیدار بر عهده نسرین حق شناس داور بین المللی کشورمان بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جام والیبال کنفدراسیون آسیا، پیروزی بانوان ایران مقابل استرالیا برای دومین بار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام والیبال کنفدراسیون آسیا، پیروزی بانوان ایران مقابل استرالیا برای دومین بار"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید