امکان درخواست آژانس آنلاین بدون تلفن همراه فراهم می گردد

به گزارش وبلاگ شخصی مهدی، شرکت اوبر به تازگی طرحی ارائه داده که در آن، امکان درخواست خودرو را بدون احتیاج به تلفن همراه فراهم می نماید.

امکان درخواست آژانس آنلاین بدون تلفن همراه فراهم می گردد

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ شخصی مهدی، به نقل از بیزینس اینسایدر، شرکت اوبر(Uber) برای نخستین بار در 10 سال گذشته، طرحی ارائه داده است که امکان درخواست خودرو را بدون استفاده از تلفن همراه فراهم می نماید. این طرح در صورت موفقیت، گامی برای ایجاد یک تغییر قابل توجه خواهد بود.

اوبر در اوایل ماه جاری، نصب باجه هایی را شروع کرد که با الهام از اتاقک خودروهای این شرکت ساخته شده اند. باجه های کنونی اوبر، در فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو نصب شده اند و به مسافران این امکان را می دهند که خودرو خود را بدون احتیاج به تلفن همراه درخواست نمایند. این شرکت میخواهد با این طرح، امکان دستیابی بهتر مسافرانی که به خاطر زبان یا مسائل فنی، در استفاده از اپلیکشن تلفن همراه با مشکل دچار می شوند، فراهم کند.

در این طرح جدید، احتیاجی به استفاده از تلفن همراه وجود ندارد. تنها کافیست که کاربر، از یک نمایشگر 32 اینچی استفاده کند تا درخواست خودرو انجام گردد.

آنوراگ آگاروالا(Anurag Agarwalla)، مدیر گروه نوآوری اوبر در وبلاگ خود نوشت: این باجه ها می توانند یک محیط اجتماعی به وجود بیاورند که در آن، افراد به یکدیگر یاری می نمایند.

اوبر هنوز هیچ جزئیاتی در خصوص محل نصب باجه ها ارائه نداده اما امیدوار است که بتواند به زودی از این باجه ها برای دستیابی بهتر کاربران استفاده کند.

منبع : ایسنا

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امکان درخواست آژانس آنلاین بدون تلفن همراه فراهم می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان درخواست آژانس آنلاین بدون تلفن همراه فراهم می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید